[Přeskočit k obsahu]

Truhlárna Kokořín

Truhlářské centrum

tTruhlárna na Kokoříně je nejen restaurací a galerií, ale také místem pro poskytování a zajišťování truhlářských služeb a prací.

Výrobu provádíme z kvalitních materiálů z masivu – dub, buk, jasan, smrk, borovice (dle přání zákazníka i jiné dřeviny). Naše malá truhlárna disponuje sušičkou na dřevo a pracuje se zde převážně s vlastním dřevem. Vždy se snažíme maximálně vyhovět individuálním přáním a požadavkům zákazníků a vše zhotovíme na míru přímo pro konkrétní zakázku. Maximálně dodržujeme sjednané dodací lhůty pro Vaši úplnou spokojenost. Zdarma Vám rádi vytvoříme cenovou kalkulaci požadované zakázky. V zimním období v truhlárně také můžeme zrenovovat Váš starý nábytek.

Naše výrobky můžete vidět například v Hotelu Kokořín, v Domě řemesel Arcadis ve Vysoké a v dalších restauračních a jiných provozovnách. Výjimkou samozřejmě není restaurace a galerie Truhlárna, kde můžete posedět na atypických lavicích přímo od našeho truhláře.

Nabízíme:         

  • Veškeré truhlářské práce, jako jsou například okna, dveře, zařízení interiéru, zařízení restauračních a hotelových provozů, výrobu dřevěných podlah, zahradního nábytku, pergoly, altány, ploty.
  • Cenovou nabídku.
  • Dopravu a montáž.
  • Renovaci nábytku.

Všechny výrobky jsou ke zhlédnutí v obrázkové galerii níže (klikněte na nadpis pro zobrazení fotogalerie).

Okna a dveře

okna a dveřePotřebujete nové dveře či okna do Vašeho bytu? Rádi byste měli takové, které budou perlou Vaší fasády? Nebo se spokojíte jen s renovací stávajících? Pak jste na správné adrese.

Vyrábíme pouze z prvotřídních materiálů z masivu. Široká nabídka zahrnuje okna, dveře a zárubně pro typizované i atypické rozměry stavebních otvorů.

Bytový nábytek

bytový nábytekDřevo je klasický přírodní materiál a působí vždy elegantně a nenuceně. Vyrábíme bytový nábytek, který zpříjemňuje bydlení a vytváří vřelý útulný domov.

Rádi Vám vyrobíme konferenční stolek do obýváku, prostornou skříň či počítačový stůl – to vše z masivu.

Dřevěné podlahy

Potřebujete novou podlahu? Nevíte, jaký materiál zvolit? Hledáte vysokou životnost a snadnou údržbu? Zvolte dřevěnou podlahu. Dřevo je tradiční přírodní materiál s příjemným vzhledem a dobrými užitnými vlastnostmi. Má dobré izolační vlastnosti, pevný a odolný povrch a je vhodné do bytu i komerčních prostor.

Hotelové a restaurační vybavení

hotelové a restaurační vybaveníPotřebujete vybavení do Vašeho malého obchůdku, restaurace, kavárny, prodejny, či jiné provozovny? Je-li Vaše odpověď ano, rádi Vám nabídneme něco z našeho sortimentu. Dřevo je tradiční přírodní materiál s příjemným vzhledem a praktickými vlastnostmi. Dodáváme dřevěný nábytek do atypických prostor hotelů, obchodů, restaurací, kaváren i vináren.

Dřevěné terasy

Tušíte, že Vašemu bydlení něco schází, ale nevíte co? Rádi byste si dopřávali letního venkovního sezení v příjemném prostředí, které z Vašeho domu udělá klenot? Zvolte dřevěnou terasu z ušlechtilého materiálu. Elegantní terasa zkrášlí Váš dům a udělá radost Vám i Vašim hostům.

Kuchyně

Potřebujete novou kuchyň? Vždy jste snili o dřevěné masivní kuchyňské lince vyrobené na zakázku? Obraťte se na nás. Dodáme Vám linku přesně na míru Vašim elektrospotřebičům. Naše kuchyně vybavujeme praktickými doplňky, jako jsou poličky i odkládací plochy.

Schodiště

Potřebujete schodiště do Vašeho nového bytu či domu, nebo jen potřebujete vyměnit staré schody za nové? Neváhejte, obraťte se na nás a my Vám se vším poradíme. Vyrábíme dřevěné schodiště vnitřní i venkovní.

Ostatní

Truhlářská výrobaSháníte kvalitní stojan na kola, věšák na bundy, tabuli na plakáty a fotografie či lesní posed? To a spoustu dalších předmětů pro Vás vyrobíme v naší truhlárně.

 

 

Opět rádi přijmeme Vaše objednávky pro zakázkovou výrobu dle Vašeho přání !

Kontakt

Truhlárna
Kokořín 29
277 23

Jiří Nikodém
truhlar@kokorin.info
Tel. +420 606 048 209

Jaroslav Kroužek
jarda@emeran.eu
Tel. +420 602 402 772

 

CZ  EN  DE 

KOMPLETNÍ SVATEBNÍ SERVIS

JÍZDY NA KONÍCH

SOKOLNÍK

         facebook google+ rss
Restaurace & galerie Truhlárna
Kokořín 171
truhlarna@kokorin.info 
truhlarna

zdravě
národní specialita

 

 

 

 

 

Odběr novinek e-mailem:

© 2011–2015 kokorin.info